jonathan-petersson-ARU18GpF6QQ-unsplash

Contacteer KFC Herselt

Welkom » Contact
abigail-keenan-8-s5QuUBtyM-unsplash
Contacteer onS

Contactgegevens van het bestuur:






Voorzitter/Algemene Coördinatie/Sportief seniors Frank Vandewyer
0472/29 39 59
frankvandewyer@gmail.com
Penningmeester/Verantwoordelijke kantine en infrastructuur Ronny Oprins
0478/55 39 30
oprins.oprins@gmail.com
Gerechtigd Correspondent Elke Van Aelten

elke@vanaelten.com
Sponsoring/Verantwoordelijke vrouwenafdeling/Administratie Elke Van Aelten

elke@vanaelten.com
Technische verantwoordelijke jeugdopleiding Andy Verstappen
0498/02 57 82
Kim van Rompay
0474/76 44 76
andy.verstappen@telenet.be

kimvanrompay5@gmail.com
Jeugdcoördinator Sven Milis
0478/84 34 55
sven.milis1@telenet.be
Samenwerking gemeente/Subsidies Raf Bloemen
0477/26 29 87
rbloemen2000@yahoo.com
Extra-sportieve organisaties Jochen Van Aelten
0477/49 52 25
jochenvanaelten@gmail.com
Infrastructuur - 1 Ben Rectem
0477/61 36 30
ben.rectem@telenet.be
Infrastructuur - 2 Tim Meeus
0484/91 85 44
anja.vanuytsel@telenet.be



Infrastructuur - 3
Thiels Gerry
0498/21 11 07
gerry.thiels@telenet.be
Tornooiverantwoordelijke/Sportief Seniors Frank Verhaegen
0479/05 23 03
frankverhaegen@telenet.be
Kledijverantwoordelijke/Verantwoordelijk evenementen Manuella Van Kerckhoven
0495/37 64 41
manuela.vankerckhoven@telenet.be
Boekhouding Petra Michiels
0479/21 83 32
lennartenpetra@peetermans-beton.be
Tapverantwoordelijke jeugd - 1 Willy Lasters
0470/49 54 11
willy_lasters@hotmail.com
Tapverantwoordelijke jeugd - 2

Vrijwilligerswerking

Sportief Seniors/scouting
Jenny Van Kalck
0474/25 50 51
Kris Verellen
0492/46 94 08
Hans Celen
0473/83 30 71
willy_lasters@hotmail.com

krisverellen@telenet.be

hans.celen@telenet.be

Schermafbeelding 2021-01-05 om 12.54.56
Hoofdterrein
Asbroek 3 2230 Herselt Postadres: Limberg 133
+32472293959
info@kfcherselt.be
izuddin-helmi-adnan-K5ChxJaheKI-unsplash

Navigatie & GPS:

Asbroek 3 2230 Herselt Postadres: Limberg 133
+32472293959
info@kfcherselt.be